TŘEBAŘOV

Úvodní stránka

Přehled aktuálních akcí

Žádné aktuální akce.

Všechny události

PLES 2013 (6.)

snmek-007

Stalo se to již tradicí, že na začátku roku pořádá naše sdružení ples. Bylo tomu tak i letos 26. ledna ve zdejší škole. Byla připravena bohatá myslivecká kuchyně se kterou nám také pomohly členky klubu seniorů paní Šrámková a Práčková za což jim patří velký dík. Také jsme letos sehnali novu skupinu Brillant Band z Rychnova nad Kněžnou. Připravena byla rovněž bohatá zvěřinová i věcná tombola za což děkujeme všem sponzorům za poskytnuté dary. Další velké setkání s vámi a vašemi dětmi bude na konci léta na myslivně.

Foto z akce fotogalerie PLES 2013 (6.).

Publikováno: před šesti roky
Přečteno: 230x

Blahopřání p. Miroslavu Šípovi

141

 

Ve středu 31. 10. 2012 oslaví 70 narozeniny člen mysliveckého sdružení Třebařov bývalý hospodář pan Miroslav Šíp. K tomuto jubileu mu přejí členové mysliveckého sdrušení mnoho úspěchů do dalších let, hodně zdraví a ještě mnoho loveckých zážitků v našem kruhu.

Publikováno: před šesti roky
Přečteno: 222x

Setkání na chatě 2012

<img alt=„1“ width=„155“ height=„100“ />

V úterý 19.června jsme se opět vypravili s dětmi z mateřské školy do lesa. S mateřskou školou spolupracujeme na projektu „Rok v lese“. Do lesa jezdíme pravidelně již několik let, a to čtyřikrát v roce. Na podzim, v zimě, na jaře a v létě. Na podzim rozeznáváme stromy a jejich plody, v zimě krmíme zvířata u krmelce, na jaře tento krmelec uklidíme a projdeme se probouzející se přírodou. Léto trávíme u myslivecké chaty, kde si s dětmi povídáme o přírodě, opékáme párky, vaříme čaj z plodů lesa. Také slavnostně ukončíme celoroční projekt a rozdáme dětem medaile. V příštím školním roce budeme samozřejmě v této pěkné tradici pokračovat.

Foto fotogalerie SETKÁNÍ NA CHATĚ 2012.

Publikováno: před šesti roky
Přečteno: 213x

© 2017 – 2018 UJOSOFT -bobobubo